Tlakomer OMRON M10 IT + adaptér

Kód: 135
Neohodnotené
Značka: Omron
€97 / ks
Do 3 pracovných dní

Tlakomer s možnosťou prijenia na počítač

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny tlakomer OMRON M10 IT je automatický merač krvného tlaku na rameno. Vďaka pripojeniu na počítač môžte namerané hodnoty krvného tlaku analyzovať v grafoch a tabuľkách. Tlakomer OMRON M10 IT je vybavený univerzálnou manžetou pre normálnu aj širokú pažu. Táto manžeta sa jednoducho nasadzuje a prispôsobí sa každej paži.

 Funkcie: 

 IntelliSense - technológia individuálneho nafukovania manžety, ktorá zabezpečí vždy optimálne nafúknutie manžety - podľa aktuálnej výšky systolického tlaku. Menej bolesti, najkratší čas merania, najdlhšia výdrž batérií.

 Výber správnej veľkosti manžety je veľmi dôležitý pre presné meranie. Komfortná dvojitá predtvarovaná manžeta je určená pre viac veľkostí – štandardnú i silnú pažu s obvodom od 22 do 42 cm. Táto manžeta je vhodná pre približne 96% užívateľov. Vnútro vyzerá ako zdvojený vzduchový vak – stačí jej na zastavenie prietoku krvi nižší tlak vzduchu, ako pri bežnom vaku = menej bolesti. Manžeta sa jednoduchšie nasadzuje priamo na pažu, namiesto navliekania do tunelu "cez prsty". Možnosť zapnutia do tzv. lievika umožňuje meranie aj na paži ktorá má viac ochabnutého svalstva.

 Detekcia nepravidelného, alebo slabého pulzu - ak sa vám tento symbol zobrazuje často na displeji - obráťte sa na svojho lekára.

 Detekcia pohybu tela počas merania - ak sa zobrazuje na disleji po meraní - pravdepodobne ste sa počas merania pohybovali - čo mohlo ovplyvniť výsledok merania.

 V prístroji sa dajú uchovávať namerané hodnoty pre dve osoby oddelene . Presný počet meraní je uvedený v popise prístroja. Niekedy je možné merať aj bez uloženia do pamäte - pre návštevníkov.

Presnosť prístroja bola overená klinickou štúdiou. Omron tlakomery spĺňajú medzinárodné certiifikáty na overenie presnosti BHS (A/A) / AAMI / IP (ESH) v porovnaní s ortuťovými tlakomermi. Niektoré tlakomery boli klinicky skúšané aj v špecifických situáciách ako napr.: obézni, starší pacienti, deti a tehotné ženy. Klinické štúdie sú k dispozícii aj pre niektoré iné prístroje Omron. Podrobnosti o konkrétnom prístroji a klinických štúdiách nájdete v sekcii "Informácie o zdraví / Klinické overenie presnosti".

Ďalšie výhody:

  • spojenie s počítačom - s priloženým programom si môžete všetky informácie analyzovať v rôznych grafoch a tabuľkách
  • ovládanie jedným tlačidlom - pre odmeranie krvného tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlo
  • najväčší displej na trhu - zobrazuje všetky odmerané údaje súčasne (rozmer displeja 6,2 x 9 cm)pamäť na 2 x 84 nameraných hodnôt vrátane dátumu a času
  • týždenné priemery rozdelené na ranné a večerné hodnoty
  • 3x automatické meranie s pauzami (15s, 30s, 60s, 120s) s priemerom nameraných hodnôt
  • výdrž batérií až 1400 meraní
  • najtichší plnoautoamtický tlakomer na trhu
  • 3 roky záručná doba
  • Prístroj bol ocenený medzinárodnou cenou za dizajn iF product design award 2008

 

Balenie obsahuje: tlakomer Omron M10 IT (model HEM-7080IT-E), univerzálna manžeta (pre obvod paže 22 - 42 cm), CD s programom, USB kábel, cestovné puzdro, 4 batérie AA, adaptér, návod v slovenčine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: