Kamenná predajňa Centrum zdravých nôh bude v Piatok otvorená od 12:00 - 17:00 hod. V SOBOTU bude predajňa 23.01.2021 ZATVORENÁ ! Ďakujeme za pochopenie.

Tlakomer OMRON M2 Basic + adaptér

Kód: 134
Značka: Omron
€50 –14 %
Tlakomer OMRON M2 Basic + adaptér
€50 –14 % €42,99 / ks
Do 3 pracovných dní

Tlakomer OMRON so základnými funkciami s adaptérom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cenovo výhodný ramenný tlakomer s množstvom funkcií. Prehľadný veľký displej zobrazuje všetky odmerané údaje súčasne. Ovládanie - zapínanie aj vypínanie jedným tlačidlom - pre odmeranie tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlo.

 Funkcie:

 IntelliSense - technológia individuálneho nafukovania manžety, ktorá zabezpečí vždy optimálne nafúknutie manžety - podľa aktuálnej výšky systolického tlaku. Menej bolesti, najkratší čas merania, najdlhšia výdrž batérií.

Presnosť prístroja bola overená klinickou štúdiou. Omron tlakomery spĺňajú medzinárodné certiifikáty na overenie presnosti BHS (A/A) / AAMI / IP (ESH) v porovnaní s ortuťovými tlakomermi. Niektoré tlakomery boli klinicky skúšané aj v špecifických situáciách ako napr.: obézni, starší pacienti, deti a tehotné ženy. Klinické štúdie sú k dispozícii aj pre niektoré iné prístroje Omron. Podrobnosti o konkrétnom prístroji a klinických štúdiách nájdete v sekcii "Informácie o zdraví / Klinické overenie presnosti".

Štandardná záruka na produkty OMRON je 3 roky. Zubné sonické kefky a krokomery sú kryté zárukou 2 roky.

 Detekcia nepravidelného, alebo slabého pulzu - ak sa vám tento symbol zobrazuje často na displeji - obráťte sa na svojho lekára.

 Kontrola správneho nasadenia manžety - prístroj vás vie upozorniť (prípadne zastaviť meranie) na nesprávne upevnenú manžetu na paži.

 Vyhodnotenie prekročenej hranice odporúčaného vysokého krvného tlaku pre domáce meranie podľa kritérií WHO - do 135/85 mmHg. Optimálna hodnota krvného tlaku je 120/80 mmHg.

 

Balenie obsahuje: Tlakomer OMRON M2 Basic, štandardnú manžetu (pre obvod paže 22 - 32 cm), 4 batérie AAA, adaptér, návod 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: