OZNAM! Od 25.09.2021 bude predajňa Centrum zdravých nôh, Teplická 62, Piešťany z dôvodu sťahovania ZATVORENÁ !!! Osobné vyzdvihnutie objednávky z e-shopu je možné po telefonickom dohovore.

Tlakomer OMRON M3 + adaptér

Kód: 133
Značka: Omron
€81 –26 %
Tlakomer OMRON M3 + adaptér
€81 –26 % €59,99 / ks
Do 3 pracovných dní

Tlakomer s predĺženou manžetou a adaptérom

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický ramenný tlakomer s mäkkou predĺženou manžetou(22-42cm) a množstvom funkcií. Prehľadný veľký displej zobrazuje všetky odmerané údaje súčasne. Ovládanie - zapínanie aj vypínanie jedným tlačidlom - pre odmeranie tlaku stačí stlačiť veľké modré tlačidlo. Režim HOSŤ - ponúka možnosť merania bez uloženia do pamäte.  Z posledných troch meraní vyhodnotí priemer.

 

 Funkcie:

 IntelliSense - technológia individuálneho nafukovania manžety, ktorá zabezpečí vždy optimálne nafúknutie manžety - podľa aktuálnej výšky systolického tlaku. Menej bolesti, najkratší čas merania, najdlhšia výdrž batérií.

Presnosť prístroja bola overená klinickou štúdiou. Omron tlakomery spĺňajú medzinárodné certiifikáty na overenie presnosti BHS (A/A) / AAMI / IP (ESH) v porovnaní s ortuťovými tlakomermi. Niektoré tlakomery boli klinicky skúšané aj v špecifických situáciách ako napr.: obézni, starší pacienti, deti a tehotné ženy. Klinické štúdie sú k dispozícii aj pre niektoré iné prístroje Omron. Podrobnosti o konkrétnom prístroji a klinických štúdiách nájdete v sekcii "Informácie o zdraví / Klinické overenie presnosti".

Štandardná záruka na produkty OMRON je 3 roky. Zubné sonické kefky a krokomery sú kryté zárukou 2 roky.

 Detekcia nepravidelného, alebo slabého pulzu - ak sa vám tento symbol zobrazuje často na displeji - obráťte sa na svojho lekára.

 Kontrola správneho nasadenia manžety - prístroj vás vie upozorniť (prípadne zastaviť meranie) na nesprávne upevnenú manžetu na paži.

 Vyhodnotenie prekročenej hranice odporúčaného vysokého krvného tlaku pre domáce meranie podľa kritérií WHO - do 135/85 mmHg. Optimálna hodnota krvného tlaku je 120/80 mmHg.

 Detekcia pohybu tela počas merania - ak sa zobrazuje na disleji po meraní - pravdepodobne ste sa počas merania pohybovali - čo mohlo ovplyvniť výsledok merania.

 V prístroji sa dajú uchovávať namerané hodnoty pre dve osoby oddelene. Presný počet meraní je uvedený v popise prístroja. Niekedy je možné merať aj bez uloženia do pamäte - pre návštevníkov.

 Manžeta pasuje na paže – stredný obvod bicepsu – 22-42cm. Je bežnej mäkkej konštrukcie s kovovou sponou. Vyhovuje bežným, aj silnejším rukám najmä s kratšou pažou.

Balenie obsahuje: Tlakomer OMRON M3, predĺženú manžetu (pre obvod paže 22 - 42 cm), 4 batérie AAA, adaptér, návod, cestovné púzdro.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: