Sobota 15.06. bude predajňa OTVORENÁ od 09:00-12:00 hod. Platba možná len v hotovosti. V predajni výpredaj detskej obuvi. Zľava 50%-30%.

Bandáž Smart Toe

Kód: 7637
Značka: SANOMED
€4,99 / ks
Do 5 pracovných dní

fixačná bandáž na prsty

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchla a bezpečná fixácia prstov ruky i nohy Smart Toe. Pomáha stabilizovať a fixovať zranený prst k susednému  pomocou pásky so suchým zipsom.

Nešmykľavá tkanina sa rýchlo a ľahko upevní, čistí a znovu použije – už nemusíte tejpovať.

Použitie:

  • Kladívkové prsty - hammer toe, sú prsty, ktoré sú nesprávne ohnuté v prvom kĺbe na prste. Vyskytujú sa na všetkých prstoch a často začínajú ako mierne deformity, ktoré sa časom zhoršujú.
  • Drápovité prsty - claw toe, sú prsty, ktoré sú zle ohnuté v prvom (proximálne interfalangiálnom) a druhom (distálne interfalangeálnom) kĺbe na prstoch nohy. To, že máte drápovité prsty, poznáte tak, že sa špičkami ohnutých prstov dotýkate vnútornej stielky obuvi, tak môžu vznikať bolestivé mozoly
  • Paličkové prsty - mallet toe, sú prsty, ktoré sú zle ohnuté iba v poslednom kĺbe u prstov  nohy (distálny interfalangeálny kĺb). Zbytok prstov je úplne rovný. Paličkové prsty sú obvykle spôsobené príliš úzkou a tesnou obuvou alebo vysokými podpätkami.
  • Poranenie prstov pri volejbale, basketbale, potreba fixácie po úraze alebo operácií a pod.
    Najpohodlnejší spôsob, ako fixovať prsty na ochranu proti opuchom, zaseknutím alebo vyvrtnutím prstov. Ideálne i pre kliniky, kde nahradia lepiacu pásku nebo tejpy. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: