Predajňa je 13.04.2024 OTVORENÁ. Platba možná len v hotovosti. V prípade vyzdvihnutia objednávky volajte +421905672663.

Športové vložky CurrexSole Runpro

Kód: 2216/XS/NOR 2216/S/NOR 2216/M/NOR 2216/L/NOR 2216/XL/NOR 2216/XXL/NOR 2216/XS/VYS 2216/S/VYS 2216/M/VYS 2216/L/VYS 2216/XL/VYS 2216/XXL/VYS 2216/XS/N 2216/S/N 2216/M/N 2216/L/N 2216/XL/N 2216/XXL/N Zvoľte variant
Značka: Currex
€49,99 / ks
Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Prevedenie
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

bežecké športové vložky

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac komfortu a pohodlia, menej únavy, to všetko poskytujú vložky RUNPRO.  Vložky RUNPRO  zvyšujú kvalitu behu, či už v klasických alebo odľahčených bežeckých topánkach. Vylepšite si svoje tenisky na beh alebo triatlon. 

Vysoko vytvorená klenba chodidla často slabo pohlcuje nárazy chodidla pri športe a tak sa nárazové sily prenášajú cez chodidlo ku kolenám, bedrovým kĺbom a chrbtici. Vložky CurrexSole®  sú vyrobené z materiálov  Poron® a curEVA®, ktoré sú určené k zlepšeniu pohlcovania tlaku pri náraze a  systém 3DBS pre vysokú klenbu rozkladá nárazovú zaťaž.

Stredne vytvorená klenba chodidla je prakticky dobre fungujúca, únava a vyššia záťaž to však môžu zmeniť a vystaviť tak chodidlo zraneniu. Vložky používajú 3DBS pre stredne vysokú klenbu a udržujú jej dynamické správanie. Materiály Poron® a curEVA® zlepšujú vlastnosti spojené s pohlcovaním nárazu.

Chodidlá s nízkou klenbou sú pružné. Kvôli tejto zvýšenej pohyblivosti sú tieto chodidlá náchylné k zraneniu z prepetia chodidla. Vložky CurrexSole prispievajú k redukcií nadmernej pronácie (pretočeniu) používajú 3DBS a materiály ako Poron® a curEVA® napomáhajúce k zlepšeniu vlastností týkajúcich sa pohlcovaniu nárazov.

Charakteristika vložkykontaktná na celú plochu chodidla.

Vložky RUNPRO sú vhodné na tieto športové aktivity:

 • beh
 • triatlon
 • jogging
 • beh v teréne
 • severskej chôdzi
 • chôdzi v teréne

 

Charakteristika vložky: dodatočné odpruženie, podpora priehlavku

 

 veľkosť chodidla [cm]velikost-nohy

 • XS(34-36)

 • S(37-38,5)

 • M(39-41)

 • L(41,5-43,5)

 • XL(44-46)

 • XXL(46,5-48)

  Zloženie vložiek currexSole:

currexSole-components

 1.Biomechanické vedenie pÄty: podpÄtok Autofit.

Výsledky výzkumov ukazujú, že už samotná absencia flexibility pätnej časti bráni v dosahovaniu optimáleho výkonu, preto je súčasťou výrobkov currexSole prvok nazývaný Autofit: mäkké, špeciálne navrhnuté časti umiestnené pod pätami, ktoré umožňujú pohyb medzi pätou a strednou časťou chodidla a súčasne zabezpečuje pevnú oporu. Je to ideálny tlmič chodidiel.

2. Tri vrstvy pre pohodlie vašich chodidiel.

Vaše chodidlo má podporu hneď od troch vrstiev vložky. Dôsledkom čoho je menej potu a zápachu, lepšia cirkulácia vzduchu – dokonalá prevencia tvorenia pľuzgierov. Vrchná vrstva je vyrobená z podporného mikrovlákna, stredná vrstva je penová s pamäťovým efektom – vďaka ktorému sa prirodzene prispôsobí nohe a je impregnovaná vysoko kvalitným dreveným uhlím z bambusu. Spodná vrstva predstavuje ojedinelú kombináciu prírodnej pryže a EVA-materiálu, vďaka ktorým má chodidlo športovca toľko miesta koľko potrebuje a kedy ho potrebuje.

3.Zásobáreň energie: 3D DAT (Dynamic Arch Technology)

Vložky z tvrdých a pevných materiálov v bežných stielkách bránia pohybu. Vo vložkách currexSole je klenba podopetá vďaka 3D DAT, čo je dynamický prvok v strednej časti chodidla vyrobený z nylonového kompozitu. Podopiera a vedie chodidlo, zabraňuje nežiadúcemu pohybu, ktorý často vedie k nadmernému zaťaženiu chodidla. Mechanická energia sa tak ukladá ako v pružine, výsledkom čoho je najefektivnejší „pohon“, aký ste kedy zažili! Profily sú k dispozícii v troch výškach označovaných ako High, Med a Low.

4. Vynikajúca výplň vnútornej časti topánky  

Keď príde na skutočný športový výkon, päta si vyžaduje zvýšenú pozornosť. Vložky currexSole sú jedinečné tzv. malý zázrak, pokiaľ ide o komfort vnútornej strany obuvi, vďaka materiálu  Poron®.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: